Naše služby

Již od roku 2003 se zabýváme vydáváním pohlednic s místopisnou tématikou. Hlavním cílem je vydávání pohlednic starých i nově budovaných rozhleden na území České republiky. Současně se také zaměřujeme i na ostatní zajímavá místa, hrady, zámky, kostely, ale i zajímavé přírodní útvary v České republice.
Na přání našich zákazníků vydáváme také pohlednice měst, obci, ale také restaurací, hotelů a pensionů.
Rozsah naší práce spočívá ve vytipování, nafocení, grafické úpravě a distribuci pohlednic.
Pohlednice rozhleden jsou vydávány ve stejné grafické úpravě a v omezeném množství min. 500 ks od druhu a proto se již dnes staly zajímavou sběratelskou záležitostí.
Kromě pohlednic se také zabýváme grafickým zpracováním a výrobou různých suvenýrů a reklamních předmětů (prospektů, vizitek, leporel, klíčenek, magnetek a jiných).

Na požádání zašleme náhled pohlednice dle seznamu !!


Domů | WebAdmin | FotoAdmin
© 2007 Vladimír a Libuše FUKALOVI :: Výroba: CMS-solution :: Webhosting: WebCzech

Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /mnt/data/accounts/f/fukal/data/www/unik.php on line 92
celkem návštěvníků  návštěvnící dnes
 
free web templatesweb design companyonline job searchfree online datingfree online dating UKyellow pagesPHP softwareweb hosting servicesAdvertising agencies directoryAttorneys directory & law firms directoryAutodealers directoryDentists directoryHome inspectors directoryPhotographers directoryRealtors directory & real estate agents directorySEO firms directoryWeb design firms directory & designers directoryWeb hosting firms directoryFree church / religious web templates